Skocz do zawartości

Welcome to Private Cheats
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

SIMPLE ESP OPINIA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

1337sigal

1337sigal

Newbie

• Members

Witam, 
    Moja opinnia bardziej bedzie odnosila sie do administratora,który ma wszystko za przeproszeniem w dupie, kontakt od samego poczatku jest bardzo slaby, okolo tydzien temu, moze dwa zapytalem czy moglby mi przeslac zakupionego czita jeszcze raz bo jestem poza domem( mam ze soba lapka) a kupilem czita w domu ( gram na pc ),  a chcialbym pograc, nie dosc ,ze jest aktywny raz na dzien maks albo na dwa dni i nie łaska odpowiedziec to jak odpowiada to nigdy jednoznacznie jak niemowle, otrzymalem odpowiedź " nie wiem czy Ci sie to oplaca " - to kurwa opisz czemu nie, potem sie zapytalem czemu nie , " nie bedzie Ci dzialal "  nie rozumiem czemu mialby mi nie dzialac i to dzisiaj nie otrzymalem odpowiedzi dlaczego.Co do samego czita nie mam zadnych zastrzerzen jest bardzo dobry, ale administrator to jakas kpina, przy zakupie cheata tez rozmowa byla strasznie monotonna. 

1337sigal

1337sigal

Newbie

• Members

Witam, 
    Moja opinnia bardziej bedzie odnosila sie do administratora,który ma wszystko za przeproszeniem w dupie, kontakt od samego poczatku jest bardzo slaby, okolo tydzien temu, moze dwa zapytalem czy moglby mi przeslac zakupionego czita jeszcze raz bo jestem poza domem( mam ze soba lapka) a kupilem czita w domu ( gram na pc ),  a chcialbym pograc, nie dosc ,ze jest aktywny raz na dzien maks albo na dwa dni i nie łaska odpowiedziec to jak odpowiada to nigdy jednoznacznie jak niemowle, otrzymalem odpowiedź " nie wiem czy Ci sie to oplaca " - to kurwa opisz czemu nie, potem sie zapytalem czemu nie , " nie bedzie Ci dzialal "  nie rozumiem czemu mialby mi nie dzialac i to dzisiaj nie otrzymalem odpowiedzi dlaczego.Co do samego czita nie mam zadnych zastrzerzen jest bardzo dobry, ale administrator to jakas kpina, przy zakupie cheata tez rozmowa byla strasznie monotonna. 

Wysłano 2 tygodni temu
    Siema, 
    mam pytanie, czy możliwe jest, żebyś przesłał mi zakupionego cheata jeszcze raz? Jestem teraz poza domem na tydzień i chcialbym pograc na lapku. Z góry dzieki za odpowiedź i sory za problem.

Wysłano Tydzień temu
    nie wiem czy ci sie to oplaca

Wysłano Tydzień temu
    czyli musialbym jeszcze raz zaplacic czy jak ? Bo nie rozumiem

Wysłano Tydzień temu
    on ci po prostu nie zadziala na innym kompie xd

Wysłano Tydzień temu
    Dlaczego?

Rozmowa z adminem, nie pozdrawiam, podejscie to totalna zlewka 

jeszcze dostalem bana na shoutboxie bo napisalem prawde, ze strasznie nieprofesjonalnie podchodzi do sprawy i jak sie za cos bierze pieniadze i sie pisze w swojej ofercie np. fast updates i szybki kontakt to sie tego trzyma, ale to akurat szczegół sedno sprawy wyżej. 

ghoetymus

ghoetymus

Member

• Members

NIE ZADZIALA CI NA INNYM KOMPIE BO HWID MODEL

HuariX

HuariX

Advanced Member

• Members
    • LocationPoland

Witam, 

Wysłano 2 tygodni temu
    Siema, 
    mam pytanie, czy możliwe jest, żebyś przesłał mi zakupionego cheata jeszcze raz? Jestem teraz poza domem na tydzień i chcialbym pograc na lapku. Z góry dzieki za odpowiedź i sory za problem.

Wysłano Tydzień temu
    nie wiem czy ci sie to oplaca

Wysłano Tydzień temu
    czyli musialbym jeszcze raz zaplacic czy jak ? Bo nie rozumiem

Wysłano Tydzień temu
    on ci po prostu nie zadziala na innym kompie xd

Wysłano Tydzień temu
    Dlaczego?

Rozmowa z adminem, nie pozdrawiam, podejscie to totalna zlewka 

jeszcze dostalem bana na shoutboxie bo napisalem prawde, ze strasznie nieprofesjonalnie podchodzi do sprawy i jak sie za cos bierze pieniadze i sie pisze w swojej ofercie np. fast updates i szybki kontakt to sie tego trzyma, ale to akurat szczegół sedno sprawy wyżej. 

żeby ci zadziałał to admin musi ci zrobić HWID reset'a. np. jak ktoś chce pojechać na lana z jakims cheatem to potrzebuje hwid reset

Guest_Janusz1337_*

Guest_Janusz1337_*
    • Guests
    Ja nie miałem takich problemów......

KamEnlilk

KamEnlilk

Member

• Members
    ostatnio poprosiłem o zrobienie amxbans nie kosztowało mnie to dużo a obsługa jest profesjonalna wszystko śmiga elegancko i nawet dostałem parę wskazówek. Tak więc Ziemniaczek jeszcze raz wielkie dzięki, Polecam i pozdrawiam Mateusz

Micheleviart

Micheleviart

Member

• Members
    A może jeszcze bardziej zaznaczyć kotwicowe usta analogicznie do kotwicowych oczu.. no nie wiem moze przez jakis element zębów... POza tym "ISSN 1869-609X" poprzez bliskie - stykające sasiedztwo z Brzegowym "G" .."kłuje" mnie w oczy...wiec moze ten numer pod "forumbrzeg.pl" ? A tak... Ten post został stworzony za pomocą XRumer, najpopularniejszego narzędzia do automatycznego publikowania na forach i blogach. XEvil 5.0 pomaga ominąć większość zabezpieczeń antybotowych, może złamać wszystkie najpopularniejsze captcha, takie jak ReCaptcha-2 i ReCaptcha-3 ;) XEvil kompatybilny ze wszystkimi znanymi programami SEO: GSA, SERPParser, ZennoPoster, RankTracker itp. Więc jeśli chcesz promować swoją stronę szybko i na całym świecie: XEvil jest niezbędnym narzędziem w twoim arsenale ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych